Pokoje

Luxusní pokoje hotelu Royal v Chomutově

Pokoje v hotelu Royal jsou zařízeny vkusným dřevěným nábytkem v klasickém stylu. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, satelitní televizí, lednicí a trezorem. Některé z pokojů mají výhled na historické náměstí Chomutova, jiné na nádvoří či terasu hotelu. Do všech pater hotelu je výtahem zajištěn bezbariérový přístup.

pokoje Double Standard

pokoj Standard v hotelu Royal v ChomutověHotel Royal disponuje 20 pokoji typu Double Standard o velikosti 18 - 28m2. Každý z pokojů je vybaven postelí typu "Queen size". Ložní prádlo podléhá standardu čtyř hvězdiček. Hygienické prostředky doplňujeme každý den.

Ceník ubytování

 

pokoje Quad room Deluxe 

Pokoje - Hotel RoyalPro hosty, kteří potřebují více prostoru, jako například rodiny s dětmi, nabízíme 9 pokojů Quad room De-Luxe o rozloze 25 - 35 m2. Každý z těchto pokojů je vybaven dvěma dvoulůžky typu Queen size.

Ceník ubytování

 

Apartmány 

apartmán v hotelu Royal Prostornost a vybavení apartmánů  představuje nejvyšší standard ubytování v hotelu Royal. Nabízíme dva apartmány. Větší z apartmánů o velikosti 72 m2 disponuje vlastním kuchyňským koutem. Menší z apartmánů má rozlohu 39 m2. Oba Apartmány jsou vybaveny dvěma dvoulůžky typu Queen size.

Ceník ubytování

 

 

 

Rezervace ubytování

ZÁVAZNÁ REZERVACE

Objednejte si ubytování se zálohovou platbou prostřednictvím rezervačního systému Royal Hotels.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Vyberte termín a odešlete nezávaznou poptávku na ubytování.